Červen 2010

Konec!!..ale vzpomínky zůstanou♥

30. června 2010 v 12:52 | Phoebe Cornette |  Já píšu
Tak a dneškem skončil kus mýho života...9 let..pomalu mi začíná všecko docházet...nikdy nezpomenu na těch 9 let..je to celý moje dětství..a já ty lidi,to místo a prostě všecko tam mám moc ráda! V září půjdu jen OKOLO tý školy směrem k novýmu místu,lidem...jenže mě se nechce,já bych radši ještě šla sem!Dneska když se s námimloučila naše třídní,tak se rozplakala...já to držela..a pak cestou domů a doma už jsem taky brečela..:'( ani netušíte jak mi to děsně mrzí :'( že odcházim :'(
Jinak dneska večer od 19:00 máme tu rozlučku takže tu nebudu... a tady jsem udělala video o mě a mých 4 nejlepších kámoškách..rozejdeme se každá pryč a skoro se neuvidíme :'(

Asi takovej pocit,jako je bodnutí nože..

29. června 2010 v 19:05 | Phoebe Cornette |  Já píšu
a nakonec můj americkej ůsměv xD

Tak teda lidi řeknu vám,že to bylo tak strašně smutný :'((
Jako já teda nebrečim na veřejnosti! ale tohle se fakt nedalo a normálně jsem ten pláč už neudržela :( a zejtra? budu řvát jak tygr :( až se budu loučit se všema učitelema atd. :'( achjo.
Ale vy to taky pocejtíte,až budete vycházet..9 let...na to místo,na ty lidi a prostě na všecko jsem zvyklá..bydlim kousíček od školy..ted budu jezdit pryč..každej den okolo tý školy chodit.. :(
A zejtra teda výzo a pak večer naše rozlučka :) tam se těšim :)      --třeba začně novej lepší život...třeba ne :(

Tři Sestry - Modlitba pro partu

28. června 2010 v 20:19 | Phoebe Cornette |  Tři Sestry

Rozhovors Pepou Vojtkem o aktuálním dění v kapele.

27. června 2010 v 22:01 | Phoebe Cornette |  O Kapele
Nejdříve bych se zeptal, jak hodnotíš letošní první koncert Kabátu, a to na festu ve Zvolenu? Jak často jste zkoušeli před festem? Co publikum na Slovensku?
Na to, že to byl první koncert Kabátu po Vypichu a ještě v rámci festivalu, si myslím, že to dopadlo super. Zkoušeli jsme tak měsíc předem, ale šlo spíš o to udělat repertoarovej list a trochu oživit písničky, co jsme dlouho nehráli. Sešlo se tam přibližně 4.000 lidí, což bylo na Zvolen dost dobrý.
Co říkáš na to, že po nominacích v cenách Anděl nebo v Hudebních cenách Óčka Kabát neuspěl. Berete vůbec tento typ hudebních cen vážně?
Mě až tak nezajímaj tyhlety ceny. Pro mě je důležitější, když fanoušci přijdou na koncert.
Pomalu se nám rozjíždějí letní festivaly. Letos jste vzali Slovensko útokem. Bylo to rozhodnutí snad proto, že jste počítali, že na podzim vydáte nové album a pojedete tour po ČR?
Ano, album by jsme chtěli dodělat na podzim a taky na podzim jsme chtěli jet tour, ale pak jsme se rozhodli jet turné až na jaře.
Právě byla potvrzena jediná letošní účast Kabátu na festivale v ČR, a to na Benátské noci. Můžeme snad očekávat, že se ještě někde v ČR objevíte, nebo jste prostě udělali výjímku, protože jste se za ta léta už stali nadneseně řečeno "inventářem" Benátské?
Volali nám pořadatelé jestli by jsme nechtěli na Benátské zahrát. Tím, že pojedeme naše turné až na jaře, není to problém.
Pominu-li hraní s Kabátem, jak seš momentálně vytížen, ať už v muzikálech nebo jinde?
Hraju v muzikále Baron Prášil. Objevím se v hudebním filmu F.A.Brabce s názvem "V peřinách", kde hraju hostinkýho. Nejsem si ale jistej, jestli mě poznáte (viz.foto), proto se hospoda u který se točí moje scény jmenuje U Vojtka (smích)
V nedávném rozhovoru pro kabat-fans.cz jsem se ptal Toma, jak hodnotí s odstupem času Vypich. Ptám se tě taktéž. Jak sis to užíval, a co na to malá Valentýnka, které jsi nezapomněl věnovat pozdrav.
Byla nadšená, ale to já taky. Koncert se povedl, všechno fungovalo a 65.000 fanoušků bylo super.
Téměř každý rok hrajete v zahraničí. Jak to vypadá letos? Máte nebo měli jste nějaké nabídky? A kde případně?
Nikdo nevolal, stejně budeme přes prázdniny dodělávat nový album, takže nebudeme mít čas.
Trochu vzpomenu bulvár, na který obyčejně kašlu, ale zaujala mě story ohledně tvé svatby s Jovankou a situace, kdy jste chtěli mít sňatek v utajení a on se v ten den konal pohřeb známé herečky, čili novinářů bylo všude plno. Musela to být komická situace. Jak jsi vlastně reagoval?
Komický to moc nebylo. Tajili jsme to opravdu do poslední chvíle. Když jsme přijížděli na Vyšehrad, tak mi Honza Fáček z naší ochranky říkal, "Ty vole jsou tady úplně všichni." A já, kdo všichni a on no přece novináři." Říkal jsem si co zase ty idioti napíšou. Párkrát se něco objevilo v bulváru, ale to mě nezajímá. S…u na ně.
Vím, že je to předběžná otázka, ale objevil jsi v poslední době nějakou kapelu, kterou by sis uměl představit jako předkapelu na tour Kabátů? Mluvíte manažerům vůbec do výběru předkapel?
Tím, že nemám čas na courání po klubech a hudební zcénu nesleduju, vůbec nikdo mě nenapadá A upřímně řečeno, ještě jsme o tom ani nemluvily, na to je stejně brzo.
Co říkáš na úmrtí Petra Muka, se kterým jsi se určitě dobře znal.
Je to smutný. Je pravdou, že Petr byl nemocný a užíval dost nebezpečné léky na to, aby je mohl kombinovat s alkoholem, který mu taky nebyl cizí. No a to se mu stalo osudným.
Nyní bych měl na tebe dvě zásadní otázky, o kterých se nejčastěji mluví ať už na našem webu nebo na kabati.cz . Momentálně na ně neznáme pravé odpovědi, tak snad nám pomůžeš ozřejmit situaci:
Co dlouho slibovaný e-shop Kabátu? Dle prvotních informací měl být spuštěn začátkem tohoto roku, ovšem skutek utek. Víš, proč se e-shop nespustil? Myslím, že kapela vašeho formátu by měla svůj obchod s věcmi určitě mít.
V tomhle fakt já ani zbytek kapely nejedeme. To si vzal na starosti Radek Havlíček a do dneška bohužel nic nefunguje. Několikrát jsme mu to říkali, ale zcela zbytečně. Musíme to ještě řešit.
Už jsi to trochu vzpomněl. Co nové album? Hodně fanoušků je trpělivých a jsou ochotni čekat jak to jen půjde, jiní vás za čekání zatracují. Jak to momentálně s albem vypadá?
Milan má několik textů rozepsanejch a pokračuje rychlostí "tsunami", což je dobrý. Muzika je z větší části hotová. Teď už jenom to celý zkompletovat a……. Hlavně vydržte, nemá cenu vydávat nějakej polotovar, jenom aby jsme dodrželi nějakej pomyslnej termín. Lepší je si vždycky počkat. "Kdo si počká, ten se …. . Znáte to.
Dávám ti prostor na cokoliv, co chceš vzkázat fanouškům.
Užívejte prázdnin, opatrně s chlastem, v horku je to zákeřnej "kamarád". Vy co máte "mašiny", tak jezděte opatrně. Víkendoví "řidiči" jsou nebezpečný. No, a když budete mít cestu kolem festivalu, kde budeme vystupovat, stavte se na jedno…nebo klidně na víc. Zdar Pepe.
Díky za rozhovor a na Benátské nebo Topfestu ahoj.

Kabát - Bruce Willis (DVD Corrida 2007)

27. června 2010 v 21:49 | Phoebe Cornette |  Videoklipy

Brzy konec :(

27. června 2010 v 18:45 | Phoebe Cornette |  Já píšu
Zítra už je pondělí...3 dny a konec školního roku..
Zítra máme ve škole rozloučení s učitelema atd. v úterý je slavnostní rozloučení na hale s náma deváťákama a ve středu vysvědčení a naše rozlučka. :( Achjo
Nikdy jsem nepomyslela jak mi to bude mrzet...avatary by: sweet-lovato

Došla mi trpělivost!

26. června 2010 v 21:48 | Phoebe Cornette |  Já píšu

Tohle jsou jediný AFFS který ke mě choděj!!!
Ani jsem si toho nevšimla až do teď když jsem hledala v komentech a některý u mě byli naposled v květnu!!
ještě sem chodí
a

Majka je moje reálná kámoška a o tý vim že vždycky když jde na blog tak mě oběhne!A Kecka byla fakt hrozně aktivní než měla něco s počítačem,pozastaveno má sice hodně dlouho ale ještě na ní počkám!

Přemejšlim že bych pěkně promazala Affs! A ty který jsem tu nenapsala,tak to neznamená,že když maj teď pozastaveno že to neplatí,vy jste neobíhaly ani předtim,ale mě už to fakt nebaví!
Přemejšlim že si nechám 10 nej AFFS a je to.Na návštěvnosti mi to vlkastně nic nevezme,když kje mě nechodíte!30 lidí tu za den mám tak jsem spokojená!

A všichni si přečtěte článek pod timhle!


Zejtra tu nejspíš nebudu..

26. června 2010 v 20:37 | Phoebe Cornette |  Já píšu
Zejtra tu budu buď večer a nebo vůbec,ale kdybych tu byla tak obíhat NEbudu!
Zejtra je ve vedlejší vesnici v Kublově pouť,takže tam vyrazim s kámoškama :)
To bude zas něco xD ale těšim se jak nevim co♥
Jinak dneska jsem vstávala na vzbuzení od mámy ve 13:30 :D

SB ČTĚTE!:

Sorry ale při úpravách jsem omylem smazala svoje Elite sb ze seznamu takže jsem je zas doplnila ale určitě jsem na některý zapomněla tak se koukněte a kdyžtak dejte vědět,Dík!
Pp

Výročí smrti Michaela Jacksona 25.6

25. června 2010 v 18:26 | Phoebe Cornette |  Michael Jackson
Dneska je to přesně rok,co zemřel Král Popu Michael Jackson!
Pamatuju si to přesně...bylo vysvědčení..ráno jsem vstala a v televizi to bylo.
Ve škole si o tom i povídali...
Je to škoda no :(

Pixelky Značky

24. června 2010 v 20:26 | Phoebe Cornette
support11.png image by Salisko  support10.png image by Salisko  support9.png image by Salisko  support8.png image by Salisko  support7.png image by Salisko  support6.png image by Salisko  support4.png image by Salisko  support5.png image by Salisko  support3.png image by Salisko  support2.jpg image by Salisko  support1.png image by Salisko   support.png image by Salisko  

INNA - 10 minutes

24. června 2010 v 13:41 | Phoebe Cornette |  Music

Překvapení..pro váás xD

23. června 2010 v 18:17 | Phoebe Cornette |  Já píšu

Všichní klikněte,něco odemně pro vás :) za to že sem chodíte :))
Pak nechte koment jak se vám to líbilo xD x)

Kuky se vrací

22. června 2010 v 20:07 | Phoebe Cornette |  Já píšu
http://img.aktualne.centrum.cz/307/96/3079616-kuky-se-vraci.jpg
Teď jsem se vrátila z kina,byla jsem na tomhle filmu...nemůžu říct že je to uplně nejhorší ale je to prostě BLBOST!..já nevim ale mě to moc nebavilo..nejzáživnější je asi ten konec...ale jinak teda...ho skoukněte a uvidíte samy...

Všecko NEJ NEJ NEJ!!!! :-**

21. června 2010 v 18:41 | Phoebe Cornette |  Josef Vojtek

Dneska slaví svoje 45.narozeniny rockový a můj neoblíbenější zpěvák JOSEF VOJTEK!:-***

Všecko jen to nejlepší!!! :-*

Stsrší fotka

21. června 2010 v 18:14 | Phoebe Cornette |  Moje fotky

Stará fotka docela..

Mitchel Musso -Welcome To Hollywood

21. června 2010 v 18:09 | Phoebe Cornette |  Mitchel Musso

Problém vyřešen xD

20. června 2010 v 20:45 | Phoebe Cornette |  Já píšu
Problém s odkazama v komentech je konečně vyřešen :)
Děkuju Jangczpeng  za řešení.. :)
Prostě je to tak že musíte dát do toho jak máte Jméno:
                                                                            e-mail:
                                                                               web:
Tak do WEB musíte dát i Http:// !!! a pak vám to normál pujde! :) takže už je to zas normál a obíhání nerušim :) xD

Nemotá se vám hlava? :D

20. června 2010 v 17:07 | Phoebe Cornette |  Já píšuJá no xD

20. června 2010 v 13:08 | Phoebe Cornette |  Moje fotkyJá vim no...xD hrozný! :D Ale někteří nevíte jak vypadám xD